"Wszystkiego, co naprawdę powinienem
wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu"
Robert Fulghum - filozof

Nasze przedszkole działa od 2005 roku. Po 10–latach istnienia jesteśmy prężnie działającą placówką. Za nami lata zebranych doświadczeń i podejmowania ciągłych wyzwań. Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców. Dzieci, ich indywidualne potrzeby i talenty są dla nas inspiracją. Działamy z pasją i zaangażowaniem, a wszystko po to, by móc zagwarantować przedszkolakom bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój.

Zapewniamy radosne dzieciństwo i odważny start w świat ucznia XXI wieku. Nasz program edukacyjny jest ukierunkowany na rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata, rozwój ich kreatywności, wyobraźni i zainteresowań. Prowadzimy zajęcia w taki sposób, aby odpowiednio przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Nasza kadra pedagogiczna to zespół ponad 20 wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, specjalistów i instruktorów, dbających o wszechstronny rozwój przedszkolaków, a przy tym posiadających bardzo dobry kontakt z dziećmi, okazujących im dużo ciepła i zrozumienia.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Mając na uwadze potrzeby aktywnych rodziców i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30.

Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.
Przedszkole zajmuje 7 podstawowych sal zabaw, a ponadto kilkanaście innych pomieszczeń (sale do zajęć dodatkowych, szatnie dla dzieci, pomieszczenia socjalne, zaplecze kuchenne, toalety, korytarz, pomieszczenia biurowe). Każda sala dla dzieci z powodzeniem pomieści grupę do 25 przedszkolaków.

Posiadamy własny, pełen zieleni ogród oraz dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dostęp do budynku i na teren przedszkola ograniczają elektroniczne systemy zabezpieczające i system monitoringu. Przedszkole prowadzi własną kuchnię.